Spis treści
Z ostatniej chwili!

1. Dzień Dziecka w UMiCu!
Niedawno mieliśmy okazję wziąć udział w evencie klimatycznym zorganizowanym przez Ślizgonów. Mimo iż wydarzenie zostało przeniesione ze względu na frekwencję, tydzień później nie było lepiej. Jednak nie przeszkodziło to w świetnej zabawie! Uczniowie, jak i profesorowie spędzili wieczór w świetnej atmosferze, nieobecni mają czego żałować!

2. Tydzień Gryffindoru.
W ostatnim czasie mieliśmy okazję uczestniczyć w tygodniu zabaw, prowadzonym przez prefekt Gryffindoru. Został on zakończony wycieczką klimatyczną, podczas której uczestnicy mieli okazję zwiedzić Dolinę Godryka oraz uratować młode Lwiątko. Zabawa była wspaniała!

3. Podchody po szkolnych korytarzach.
Niedługo po Tygodniu Gryffindoru, naszą szkołę odwiedził tajemniczy gość z Brazylii. Uczniowie wraz z mężczyzną zwiedzili całą szkołę, rozwiązując wiele zagadek oraz biorąc udział w zabawach. Uczestnicy wspólnymi siłami otworzyli skrzynię i pomogli gościowi z innego kraju!

4. Rusza Liga Quidditcha.
Niektórzy już zacierają ręce, inni… patrzą przez palce. Zapisy trwały od dawna i zebrała się ładna liczba chętnych. Zostały utworzone dwie mieszane drużyny. To pierwsza tego typu liga w naszej szkole. Choć na pierwszym spotkaniu pojawiło się jedynie trzech zainteresowanych, udało się ustalić daty meczów. Połamania mioteł!

5. Tydzień Ravenclawu rozpoczęty
Po tygodniu domu lwa przyszedł czas na dom Roweny. Profesor Czarnej Magii postarała się o zabawy na każdy dzień. Chętnie i szczodrze rozdawała punkty i galeony. Nawet nauczycielom się trochę dostało. A co na koniec? To tajemnica!

6. Msze w pubie?
Zdziwieniem było, gdy do szkolnego pubu wparowała uczennica, podająca się za księdza. Śpiewała ona religijne piosenki, zachęcała ludzi do modlitwy oraz spowiedzi. Jednorazowy wybryk, prawda? A jednak! Dziewczyna zaczęła przeprowadzać regularne msze w UMiCu, starając się przekonać uczniów oraz pracowników szkoły do swoich poglądów. Czyżby pub zaczął zmieniać się w Kościół?
2
1
Poprzednia strona || Następna strona